podpora Malšické paličce

s pomůckami na paličkování
je v každém balíčku
- šňůrky, lurexové nitě a malé přívěsky
s pomůckami na paličkování
paličkovaného čtyřlístku s podpisem a věnováním pro Marušku
paličkovaného čtyřlístku s podpisem a věnováním pro Klárku
paličkovaného čtyřlístku s podpisem a věnováním pro Elenku
Záznamy: 1 - 10 ze 20
1 | 2 >>

"Chtěl bych" to není nic.

"Chci" dělá divy.

A.R.Vinet

Člověk přece musí něco chtít, musí mít před sebou nějakou cestu o které ví, že někam vede.

A když věří, že je správná, má po ní jít a třeba zakopávat o kameny.

Koho podporuji

Paličkovaná krajka je srdeční záležitostí v poslední etapě mého života.

Chtěla jsem přispět se svou troškou k zachování a pokračování tohoto překrásného starého řemesla. 

Rozhodla jsem se podpořit kroužek paličkované krajky ze školního roku 2014 - 2015, 10 malých krajkářek a jednoho malého krajkáře.

V lednu 2015 jsem zaslala hromadný dárek pomůcek na paličkování v ceně cca 900,- Kč (několik desítek špulek lněných nití v různých barvách, špendlíky a další drobnosti) a v prosinci téhož roku každému jednotlivě balíček v podobě barevných bavlnek, lurexových nití, celkem 110 ks paliček se sukýnkou, několika drobných přívěsků, osobně uháčkovaných přívěsků na krk, šňůrek a dalších drobností, společný dárek v podobě rámečků se sklem na hotové krajky a mulinky ve 36 barevných odstínech, celkově v ceně cca 3.500,- Kč.

Třem konkrétním malým krajkářkám zarámované vlastní autorské krajky paličkovaných čtyřlístků s podpisem a věnováním za jejich krásné e-maily, které mě potěšily.

S manželem jsme vše zkompletovali, každý balíček z jedenácti obsahoval jiné drobnosti a pomůcky na paličkování, všechny však po deseti paličkách se sukýnkou. Zabalili do balíku a zaslali na adresu ZŠ a MŠ v Malšicích u Tábora k rukám ředitele školy a prosbou o předání dětem z kroužku paličkování s názvem Malšická palička.

Domnívám se, že nejsem jediná amatérská krajkářka, která se rozhodla podpořit konkrétní kroužek paličkování a malé krajkářky.

Všechny dárky jsou mými osobními, nic neprodávám, poskytuji zdarma některé podvinky na paličkování a návody na háčkování, webové stránky si rovněž financuji a spravuji sama, nemám žádné reklamy, dodržuji autorský zákon.

Kontakt

Jana Ryšavá Praha 6 j.rysava@seznam.cz
paličkování, paličky, krajka, lace, nitě, kouzlo nití, herdule, stojánky, prostírka, obrázky, drapérie, lemy, přání, záložky SEO Rozcestník